Viikko 37
TI 11.9 Alkeet klo 18.00-18.55
Hanna
TI 11.9. Keskitaso klo 19.00-20.15
Johanna (Bateria-Special, avoin taso)
KE 12.9. Teematunti klo 18.30-19.25
Katja (Tanssi soittimia – tamborim ja frigideira!, avoin/keski-jatkotaso)
TO 13.9. Tekniikka klo 19.05-20.15
Kaisa
PE 14.9. Groove 18.00-18.55
Maija

Viikko 38
TI 18.9. Alkeet klo 18.00-18.55
Hanna
TI 18.9. Keskitaso klo 19.00-20.15
Hanna
KE 19.9. Teematunti klo 18.30-19.25
Katja & soitto Scott (Tanssi soittimia – tamborim ja frigideira!, avoin/keski-jatkotaso)
TO 20.9. Tekniikka klo 19.05-20.15
Kaisa
PE 21.9. Groove 18.00-18.55
Maija

Viikko 39
TI 25.9. Alkeet klo 18.00-18.55
Sonya
TI 25.9. Keskitaso klo 19.00-20.15
Hanna
KE 26.9. Teematunti klo 18.30-19.25
Kikka & soitto Kari (Soitinsoolot cuica ja repsa)
TO 27.9. Tekniikka klo 19.05-20.15
Pia
PE 28.9. Groove 18.00-18.55
Salla

Viikko 40
MA 1.10. Sambakoulutunti klo 19.30-20.30
Senni
TI 2.10. Alkeet klo 18.00-18.55
Sonya
TI 2.10. Keskitaso klo 19.00-20.15
Sergey (Miesten tyyli)
KE 3.10. Teematunti klo 18.30-19.25
Kikka (Karismaa kadulle ja stagelle)
TO 4.10 Tekniikka klo 19.05-20.15
Pia
PE 5.10. Groove 18.00-18.55
Salla

Viikko 41
TI 9.10. Alkeet klo 18.00-18.55
Sonya
TI 9.10. Keskitaso klo 19.00-20.15
Maija
KE 10.10. Teematunti klo 18.30-19.25
Senni (Commercial & samba attitude, keski-jatkotaso)
TO 11.10. Tekniikka klo 19.05-20.15
Katja
PE 12.10. Groove 18.00-18.55
Maarit

Viikko 42
TI 16.10. Alkeet klo 18.00-18.55
Kikka
TI 16.10. Keskitaso klo 19.00-20.15
Maija
KE 17.10. Teematunti klo 18.30-19.25
Senni (Commercial & samba attitude, keski-jatkotaso)
TO 18.10. Tekniikka klo 19.05-20.15
Pia
PE 19.10. Groove 18.00-18.55
Maarit

Viikko 43
TI 23.10. Alkeet klo 18.00-18.55
Hanna
TI 23.10. Keskitaso klo 19.00-20.15
Hanna
KE 24.10. Teematunti klo 18.30-19.25
Salla (Salgueiron oppeja soolotanssijoille, keski-jatkotaso)
TO 25.10. Tekniikka klo 19.05-20.15
Pia
PE 26.10. Groove 18.00-18.55
Sonya

Viikko 44
SU 28.10. Tiiviskurssi klo 12.00-14.00
Kati S (Salgueiro-tyylinen samba ja soolon rakennuspalikat, keski-jatkotaso)
TI 30.10. Alkeet klo 18.00-18.55
Sonya
TI 30.10. Keskitaso klo 19.00-20.15
Kikka
KE 31.10. Teematunti klo 18.30-19.25
Salla (Salgueiron oppeja soolotanssijoille, keski-jatkotaso)
TO 1.11. Tekniikka klo 19.05-20.15
Kaisa
PE 2.11. Groove 18.00-18.55
Kirsi L